QXL.dkSøg10 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(10)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 16/11/2018 17:47 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 16/11/2018 17:47 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 16/11/2018 17:47 0
70,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 18/11/2018 08:30 0
100,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 19/11/2018 21:04
220,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 20/11/2018 13:34 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 20/11/2018 14:08 0
300,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 21/11/2018 10:52 0
100,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 21/11/2018 13:54 0
200,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 26/11/2018 12:54 0
125,- DKK

Viser: 1-10  af  10  linjer

1 |
Opdateret: 15/11/2018 07:58.