QXL.dkSøg6 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(6)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 6/7/2020 15:59 0
100,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 7/7/2020 17:48 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 7/7/2020 17:48 0
70,- DKK
tangent stel fra lyngby porcelaen Tangent. stel fra Lyngby Porcelæn. 10/7/2020 22:59 0
200,- DKK
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 11/7/2020 10:32 0
200,- DKK
dan ild tangent DAN-ILD. TANGENT. 14/7/2020 15:24 0
50,- DKK

Viser: 1-6  af  6  linjer

1 |
Opdateret: 5/7/2020 13:18.