QXL.dkSøg18 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(18)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 21/5/2018 20:38
220,- DKK
porcelaen antik japansk skaal med fine motiver porcelæn antik japansk skål med fine motiver 21/5/2018 20:51 0
260,- DKK
380,- DKK
ildfast hvidt fad fra lyngby porcelaen Ildfast hvidt fad fra Lyngby porcelæn 21/5/2018 22:45
40,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 23/5/2018 18:48 0
300,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 23/5/2018 19:01 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 23/5/2018 19:01 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 23/5/2018 19:01 0
70,- DKK
lyngby vase nr 140 2 93 Lyngby vase nr.140-2-93 24/5/2018 10:30 0
200,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 25/5/2018 08:26 0
399,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 25/5/2018 16:44 0
145,- DKK
flot bladformet fad med guldstribe Flot Bladformet fad med guldstribe 26/5/2018 16:58
35,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 26/5/2018 19:56 0
100,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 26/5/2018 22:22 0
200,- DKK
lyngby vase med grene sort og guld Lyngby vase med grene sort og guld 31/5/2018 12:52 0
300,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 1/6/2018 07:57 0
100,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 1/6/2018 13:38 0
50,- DKK
lyngby vase med blomstermotiv 10 cm Lyngby Vase med blomstermotiv 10 cm. 1/6/2018 22:32 0
350,- DKK
lyngby vase 20 cm Lyngby vase, 20 cm 4/6/2018 07:04 0
750,- DKK

Viser: 1-18  af  18  linjer

1 |
Opdateret: 21/5/2018 14:59.