QXL.dkSøg13 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(13)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia stel anna sofie Aluminia stel Anna Sofie 6/7/2020 17:46 0
500,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 6/7/2020 20:28 0
195,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur skovserdrengen Aluminia Børnehjælpsfigur - Skovserdrengen- 7/7/2020 14:10 0
200,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur skovserpige Aluminia Børnehjælpsfigur - Skovserpige - 7/7/2020 14:12 0
200,- DKK
aluminia ALUMINIA 7/7/2020 17:49 0
50,- DKK
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 7/7/2020 19:10 0
35,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 8/7/2020 23:00 0
190,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 9/7/2020 12:42 0
40,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigurer dreng og pige med kurv samlet Aluminia børnehjælpsfigurer - dreng og pige med kurv/samlet 9/7/2020 18:52 0
350,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 10/7/2020 10:34
90,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 12/7/2020 09:37 0
40,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 14/7/2020 15:28 0
40,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 18/7/2020 14:40
1780,- DKK

Viser: 1-13  af  13  linjer

1 |
Opdateret: 5/7/2020 12:37.