QXL.dkSøg24 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(24)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 24/7/2019 13:50 0
120,- DKK
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 24/7/2019 17:18 0
40,- DKK
aluminia ALUMINIA 25/7/2019 18:01 0
50,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 26/7/2019 09:44
90,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 28/7/2019 09:55 0
40,- DKK
aluminia undulater Aluminia undulater 28/7/2019 13:18 0
1469,- DKK
aluminia undulat Aluminia Undulat 28/7/2019 13:20 0
899,- DKK
1935 juleplatte aluminia lille 1935 Juleplatte Aluminia Lille 29/7/2019 06:56 0
950,- DKK
flot aluminia vase 450 114 h 13cm FLOT ALUMINIA VASE 450/114 H-13cm 29/7/2019 08:22 0
400,- DKK
1909 juleplatte aluminia lille 1909 Juleplatte Aluminia Lille 29/7/2019 08:26 0
300,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 29/7/2019 11:06 0
1500,- DKK
aluminia jule platte 1905 Aluminia jule platte 1905 29/7/2019 13:50 0
300,- DKK
krus oestjydske bryggerier a s ceres 1909 aluminia Krus - Østjydske Bryggerier A/S - Ceres 1909. Aluminia 29/7/2019 17:40 0
109,- DKK
ddpa platte 1936 DDPA PLATTE - 1936 29/7/2019 20:52 0
40,- DKK
ddpa platte 1937 DDPA PLATTE - 1937 29/7/2019 20:52 0
40,- DKK
d d p a platte 1931 D.D.P.A. PLATTE - 1931 29/7/2019 20:54 0
40,- DKK
ddpa platte 1935 DDPA PLATTE - 1935. 29/7/2019 20:54 0
40,- DKK
aluminia morgenfrue spisestel 66 dele ALUMINIA - MORGENFRUE - SPISESTEL 66 DELE 30/7/2019 12:28
700,- DKK
1930 juleplatte aluminia lille 1930 Juleplatte Aluminia Lille 31/7/2019 14:16 0
300,- DKK
aluminia jule platte 1904 Aluminia jule platte 1904 31/7/2019 14:16 0
300,- DKK
1921 juleplatte aluminia lille 1921 Juleplatte Aluminia Lille 1/8/2019 09:18 0
400,- DKK
flot vase jul 1916 FLOT VASE JUL 1916 1/8/2019 13:58 0
800,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 3/8/2019 13:50
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 3/8/2019 20:44 0
220,- DKK

Viser: 1-24  af  24  linjer

1 |
Opdateret: 24/7/2019 02:40.