QXL.dkSøg8 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(8)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminai fad platte form 352 fra 1914 absolut fejlfri ALUMINAI FAD PLATTE FORM 352 FRA 1914 - ABSOLUT FEJLFRI.. 24/1/2021 19:30 0
550,- DKK
aluminia ALUMINIA 25/1/2021 18:17 0
50,- DKK
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 26/1/2021 23:16 0
35,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 29/1/2021 19:50 0
40,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 30/1/2021 15:08
1780,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 5/2/2021 11:04
90,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 5/2/2021 14:24 0
30,- DKK
aluminia platte zincks 100 aars jubilaeum ALUMINIA PLATTE - ZINCKS 100-ÅRS JUBILÆUM. 5/2/2021 14:30 0
60,- DKK

Viser: 1-8  af  8  linjer

1 |
Opdateret: 24/1/2021 07:11.